VAMAR Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47657405
DIČ: 2024007128
IČ DPH: SK2024007128
Matice Slovenskej 285/14, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matice Slovenskej 285/14, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 30. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 2. 2014
Spisová značka: Sro/30034/R
Predmet podnikania (výber): Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Varáček od 28. 3. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAMAR Trade s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 189,3 tis. €.

189,3 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
194,9 tis. €
Aktíva
53,6 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 235, 2022 3,1 tis., 2023 1,4 tis., 2024 10,0 tis., 2025 8,2 tis.202123520223,1 tis.20231,4 tis.202410,0 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,8 tis., 2022 119,4 tis., 2023 66,8 tis., 2024 152,8 tis., 2025 189,3 tis.2021120,8 tis.2022119,4 tis.202366,8 tis.2024152,8 tis.2025189,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 189,3 tis. € 8,2 tis. €
2024 152,8 tis. € 10,0 tis. €
2023 66,8 tis. € 1,4 tis. €
2022 119,4 tis. € 3,1 tis. €
2021 120,8 tis. € 235 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,6 tis. €
  • Záväzky141,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAMAR Trade s. r. o. v konkurze?

VAMAR Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAMAR Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAMAR Trade s. r. o. tržby 189,3 tis. €.

Je firma VAMAR Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAMAR Trade s. r. o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je VAMAR Trade s. r. o. platiteľom DPH?

VAMAR Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VAMAR Trade s. r. o. sídli?

VAMAR Trade s. r. o. má sídlo na adrese Matice Slovenskej 285/14, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026