Systeex Fire Safety s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47654074
DIČ: 2024038797
IČ DPH: SK2024038797
Ulica Svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.29
Dátum vzniku: 13. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2015
Spisová značka: Sro/97109/B
Predmet podnikania (výber): Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov; Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek; Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christian Hilsdorf od 30. 5. 2016
    konateľ
  • ARE Beteiligungen GmbH od 12. 1. 2022
    spoločník
  • Systeex Brandschutzsysteme GmbH od 12. 1. 2022
    spoločník
  • Klaus-Dieter Gerlach od 1. 6. 2016
    prokurista
  • René Pohl od 12. 1. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Systeex Fire Safety s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 13,5 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 6,1 mil. €.

6,1 mil. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
6,1 mil. €
Celkové výnosy
971,1 tis. €
Aktíva
110,9 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
70,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 36,7 tis., 2023 67,2 tis., 2024 41,7 tis., 2025 13,5 tis.202113,7 tis.202236,7 tis.202367,2 tis.202441,7 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,0 mil., 2022 3,6 mil., 2023 4,6 mil., 2024 5,1 mil., 2025 6,1 mil.20213,0 mil.20223,6 mil.20234,6 mil.20245,1 mil.20256,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 3,0 mil., 2022 3,6 mil., 2023 4,6 mil., 2024 5,1 mil., 2025 6,1 mil.20213,0 mil.20223,6 mil.20234,6 mil.20245,1 mil.20256,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 9,9 tis., 2022 −12,2 tis., 2023 28,5 tis., 2024 23,4 tis., 2025 29,0 tis.20219,9 tis.2022−12,2 tis.202328,5 tis.202423,4 tis.202529,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,1 mil. € 13,5 tis. €
2024 5,1 mil. € 41,7 tis. €
2023 4,6 mil. € 67,2 tis. €
2022 3,6 mil. € 36,7 tis. €
2021 3,0 mil. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky951,1 tis. €
  • Finančné účty13,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy150 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov91,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Rezervy560,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky299,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Systeex Fire Safety s.r.o. v konkurze?

Systeex Fire Safety s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Systeex Fire Safety s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Systeex Fire Safety s.r.o. tržby 6,1 mil. €.

Je firma Systeex Fire Safety s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Systeex Fire Safety s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je Systeex Fire Safety s.r.o. platiteľom DPH?

Systeex Fire Safety s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Systeex Fire Safety s.r.o. sídli?

Systeex Fire Safety s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026