HORVÁT servis, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47644273
DIČ: 2024021164
IČ DPH: SK2024021164
Bánovská cesta 11, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bánovská cesta 11, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 31. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 2. 2014
Spisová značka: Sro/61818/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Horvát od 31. 1. 2014
    konateľspoločník
  • Jakub Horvát od 4. 2. 2014
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HORVÁT servis, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 273 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 840,9 tis. €.

840,9 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
843,0 tis. €
Celkové výnosy
194,1 tis. €
Aktíva
81,5 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,6 tis., 2022 −18,8 tis., 2023 36,9 tis., 2024 968, 2025 3,6 tis.202137,6 tis.2022−18,8 tis.202336,9 tis.202496820253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 635,8 tis., 2022 635,3 tis., 2023 778,2 tis., 2024 804,6 tis., 2025 840,9 tis.2021635,8 tis.2022635,3 tis.2023778,2 tis.2024804,6 tis.2025840,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 840,9 tis. € 3,6 tis. €
2024 804,6 tis. € 968 €
2023 778,2 tis. € 36,9 tis. €
2022 635,3 tis. € -18,8 tis. €
2021 635,8 tis. € 37,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby87,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,1 tis. €
  • Finančné účty69,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov72,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Rezervy4,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky108,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HORVÁT servis, s. r. o. v konkurze?

HORVÁT servis, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HORVÁT servis, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HORVÁT servis, s. r. o. tržby 840,9 tis. €.

Je firma HORVÁT servis, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HORVÁT servis, s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je HORVÁT servis, s. r. o. platiteľom DPH?

HORVÁT servis, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HORVÁT servis, s. r. o. sídli?

HORVÁT servis, s. r. o. má sídlo na adrese Bánovská cesta 11, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026