M+M TEAM, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47637927
DIČ: 2023993950
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 23. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/146794/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Durčák od 12. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť M+M TEAM, s. r. o. v roku 2018 znížila zisk o 12 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 61 % na 170,8 tis. €.

170,8 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
100,8 tis. €
Aktíva
11,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 526, 2015 1,9 tis., 2016 −3,1 tis., 2017 3,9 tis., 2018 3,5 tis.201452620151,9 tis.2016−3,1 tis.20173,9 tis.20183,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 43,5 tis., 2015 48,6 tis., 2016 43,0 tis., 2017 106,3 tis., 2018 170,8 tis.201443,5 tis.201548,6 tis.201643,0 tis.2017106,3 tis.2018170,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 170,8 tis. € 3,5 tis. €
2017 106,3 tis. € 3,9 tis. €
2016 43,0 tis. € -3,1 tis. €
2015 48,6 tis. € 1,9 tis. €
2014 43,5 tis. € 526 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie11,7 tis. €
  • Záväzky89,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M+M TEAM, s. r. o. v konkurze?

M+M TEAM, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M+M TEAM, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala M+M TEAM, s. r. o. tržby 170,8 tis. €.

Je firma M+M TEAM, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 M+M TEAM, s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Kde firma M+M TEAM, s. r. o. sídli?

M+M TEAM, s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026