FEST SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47631589
DIČ: 2024010692
IČ DPH: SK2024010692
Horný Val 9, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Val 9, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2016
Spisová značka: Sro/61540/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Milučký od 3. 1. 2014
    konateľspoločník
  • František Kupka od 21. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEST SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 15,3 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 454,0 tis. €.

454,0 tis. €
Tržby
15,3 tis. €
Zisk
457,0 tis. €
Celkové výnosy
208,4 tis. €
Aktíva
157,1 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
6,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 480, 2022 6,0 tis., 2023 15,8 tis., 2024 17,4 tis., 2025 15,3 tis.202148020226,0 tis.202315,8 tis.202417,4 tis.202515,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,3 tis., 2022 458,2 tis., 2023 472,0 tis., 2024 401,7 tis., 2025 454,0 tis.202154,3 tis.2022458,2 tis.2023472,0 tis.2024401,7 tis.2025454,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 454,0 tis. € 15,3 tis. €
2024 401,7 tis. € 17,4 tis. €
2023 472,0 tis. € 15,8 tis. €
2022 458,2 tis. € 6,0 tis. €
2021 54,3 tis. € 480 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,9 tis. €
  • Zásoby62 €
  • Dlhodobé pohľadávky112 €
  • Krátkodobé pohľadávky106,0 tis. €
  • Finančné účty85,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie157,1 tis. €
  • Záväzky51,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEST SK, s.r.o. v konkurze?

FEST SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEST SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEST SK, s.r.o. tržby 454,0 tis. €.

Je firma FEST SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEST SK, s.r.o. dosiahla zisk 15,3 tis. €.

Je FEST SK, s.r.o. platiteľom DPH?

FEST SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEST SK, s.r.o. sídli?

FEST SK, s.r.o. má sídlo na adrese Horný Val 9, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026