ITALSLOVTRADE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47624442
DIČ: 2024000880
IČ DPH: SK2024000880
Mesačná 3238/18, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mesačná 3238/18, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 10. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/96059/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - jazyk taliansky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Katarína Poláková od 10. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ITALSLOVTRADE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 481 % na 8,4 tis. €.

8,4 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
18,4 tis. €
Aktíva
17,5 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 112, 2023 997, 2024 17, 2025 5,9 tis.20211,0 tis.2022112202399720241720255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,3 tis., 2023 5,7 tis., 2024 1,4 tis., 2025 8,4 tis.20212,2 tis.20221,3 tis.20235,7 tis.20241,4 tis.20258,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 tis. € 5,9 tis. €
2024 1,4 tis. € 17 €
2023 5,7 tis. € 997 €
2022 1,3 tis. € 112 €
2021 2,2 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,5 tis. €
  • Záväzky890 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ITALSLOVTRADE, s. r. o. v konkurze?

ITALSLOVTRADE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ITALSLOVTRADE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ITALSLOVTRADE, s. r. o. tržby 8,4 tis. €.

Je firma ITALSLOVTRADE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ITALSLOVTRADE, s. r. o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je ITALSLOVTRADE, s. r. o. platiteľom DPH?

ITALSLOVTRADE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ITALSLOVTRADE, s. r. o. sídli?

ITALSLOVTRADE, s. r. o. má sídlo na adrese Mesačná 3238/18, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026