MAPATRANZIT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47619473
DIČ: 2023988065
IČ DPH: SK2023988065
Nižná 70, Nižná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nižná 70, Nižná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 1. 2014
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/33761/T
Predmet podnikania (výber): Povolanie prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Pavliš od 9. 1. 2014
    konateľspoločník
  • Marián Pavliš od 9. 1. 2014
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAPATRANZIT SK, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 283,8 tis. €.

283,8 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
283,8 tis. €
Celkové výnosy
116,3 tis. €
Aktíva
42,2 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
46,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 8,5 tis., 2023 9,6 tis., 2024 −1,9 tis., 2025 8,0 tis.20214,4 tis.20228,5 tis.20239,6 tis.2024−1,9 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 355,5 tis., 2022 355,3 tis., 2023 311,9 tis., 2024 336,8 tis., 2025 283,8 tis.2021355,5 tis.2022355,3 tis.2023311,9 tis.2024336,8 tis.2025283,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 355,4 tis., 2022 355,2 tis., 2023 327,9 tis., 2024 340,3 tis., 2025 283,8 tis.2021355,4 tis.2022355,2 tis.2023327,9 tis.2024340,3 tis.2025283,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,2 tis., 2022 2,3 tis., 2023 2,7 tis., 2024 1,9 tis., 2025 2,1 tis.20211,2 tis.20222,3 tis.20232,7 tis.20241,9 tis.20252,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,8 tis. € 8,0 tis. €
2024 336,8 tis. € -1,9 tis. €
2023 311,9 tis. € 9,6 tis. €
2022 355,3 tis. € 8,5 tis. €
2021 355,5 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty18,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky71,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAPATRANZIT SK, s.r.o. v konkurze?

MAPATRANZIT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAPATRANZIT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAPATRANZIT SK, s.r.o. tržby 283,8 tis. €.

Je firma MAPATRANZIT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAPATRANZIT SK, s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je MAPATRANZIT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MAPATRANZIT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAPATRANZIT SK, s.r.o. sídli?

MAPATRANZIT SK, s.r.o. má sídlo na adrese Nižná 70, Nižná, 922 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026