Clinic Boost s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47614277
DIČ: 2024022770
IČ DPH: SK2024022770
Jamnického 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jamnického 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 16. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/96273/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Coulton-Shaw od 21. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Alexander Zakucia od 21. 10. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clinic Boost s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 19,5 tis. € a tržby jej narástli o 118 % na 34,1 tis. €.

34,1 tis. €
Tržby
19,5 tis. €
Zisk
25,4 tis. €
Aktíva
21,6 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 13,5 tis., 2023 −2,6 tis., 2024 −789, 2025 19,5 tis.20212,6 tis.202213,5 tis.2023−2,6 tis.2024−789202519,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,0 tis., 2022 30,9 tis., 2023 54,0 tis., 2024 15,6 tis., 2025 34,1 tis.202118,0 tis.202230,9 tis.202354,0 tis.202415,6 tis.202534,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,1 tis. € 19,5 tis. €
2024 15,6 tis. € -789 €
2023 54,0 tis. € -2,6 tis. €
2022 30,9 tis. € 13,5 tis. €
2021 18,0 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,6 tis. €
  • Záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clinic Boost s. r. o. v konkurze?

Clinic Boost s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clinic Boost s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clinic Boost s. r. o. tržby 34,1 tis. €.

Je firma Clinic Boost s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clinic Boost s. r. o. dosiahla zisk 19,5 tis. €.

Je Clinic Boost s. r. o. platiteľom DPH?

Clinic Boost s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clinic Boost s. r. o. sídli?

Clinic Boost s. r. o. má sídlo na adrese Jamnického 7, Bratislava, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026