m.a.k., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47609923
DIČ: 2024027544
IČ DPH: SK2024027544
Fraňa Kráľa 998/24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Kráľa 998/24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 28. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/96627/B
Predmet podnikania (výber): Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; Fotografické služby; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Mária Klaučová od 28. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť m.a.k., s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 311 % na 46,0 tis. €.

46,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
11,3 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 511, 2022 2,1 tis., 2023 1,8 tis., 2024 −3,6 tis., 2025 2,8 tis.202151120222,1 tis.20231,8 tis.2024−3,6 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,9 tis., 2022 49,7 tis., 2023 37,6 tis., 2024 11,2 tis., 2025 46,0 tis.202111,9 tis.202249,7 tis.202337,6 tis.202411,2 tis.202546,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,0 tis. € 2,8 tis. €
2024 11,2 tis. € -3,6 tis. €
2023 37,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 49,7 tis. € 2,1 tis. €
2021 11,9 tis. € 511 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma m.a.k., s. r. o. v konkurze?

m.a.k., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma m.a.k., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala m.a.k., s. r. o. tržby 46,0 tis. €.

Je firma m.a.k., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 m.a.k., s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je m.a.k., s. r. o. platiteľom DPH?

m.a.k., s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma m.a.k., s. r. o. sídli?

m.a.k., s. r. o. má sídlo na adrese Fraňa Kráľa 998/24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026