PRIMAVERA PO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47604859
DIČ: 2023981619
IČ DPH: SK2023981619
Ondavská 1001/9, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ondavská 1001/9, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.99
Dátum vzniku: 4. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/29880/P
Predmet podnikania (výber): Textilná výroba; Odevná výroba; Výroba kožených a kožušinových výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lívia Škerlíková od 4. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRIMAVERA PO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 38,2 tis. €.

38,2 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
20,8 tis. €
Aktíva
11,1 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,2 tis., 2022 5,9 tis., 2023 −448, 2024 1,3 tis., 2025 1,6 tis.2021−1,2 tis.20225,9 tis.2023−44820241,3 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,9 tis., 2022 29,8 tis., 2023 42,9 tis., 2024 40,5 tis., 2025 38,2 tis.202118,9 tis.202229,8 tis.202342,9 tis.202440,5 tis.202538,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,2 tis. € 1,6 tis. €
2024 40,5 tis. € 1,3 tis. €
2023 42,9 tis. € -448 €
2022 29,8 tis. € 5,9 tis. €
2021 18,9 tis. € -1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,1 tis. €
  • Záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRIMAVERA PO, s.r.o. v konkurze?

PRIMAVERA PO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRIMAVERA PO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRIMAVERA PO, s.r.o. tržby 38,2 tis. €.

Je firma PRIMAVERA PO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRIMAVERA PO, s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je PRIMAVERA PO, s.r.o. platiteľom DPH?

PRIMAVERA PO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRIMAVERA PO, s.r.o. sídli?

PRIMAVERA PO, s.r.o. má sídlo na adrese Ondavská 1001/9, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026