Jozef impianti, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47604417
DIČ: 2023992993
IČ DPH: SK2023992993
Horná Štubňa 563, Horná Štubňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Štubňa 563, Horná Štubňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 1. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2023
Spisová značka: Sro/61416/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Bodorovský od 1. 1. 2014
    konateľspoločník
  • Monika Bodorovská od 26. 10. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jozef impianti, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 48,3 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 328,6 tis. €.

328,6 tis. €
Tržby
48,3 tis. €
Zisk
328,7 tis. €
Celkové výnosy
147,9 tis. €
Aktíva
99,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
76,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,9 tis., 2022 55,9 tis., 2023 21,0 tis., 2024 2,2 tis., 2025 48,3 tis.202125,9 tis.202255,9 tis.202321,0 tis.20242,2 tis.202548,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 270,0 tis., 2022 235,8 tis., 2023 358,5 tis., 2024 278,0 tis., 2025 328,6 tis.2021270,0 tis.2022235,8 tis.2023358,5 tis.2024278,0 tis.2025328,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 328,6 tis. € 48,3 tis. €
2024 278,0 tis. € 2,2 tis. €
2023 358,5 tis. € 21,0 tis. €
2022 235,8 tis. € 55,9 tis. €
2021 270,0 tis. € 25,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,3 tis. €
  • Zásoby421 €
  • Krátkodobé pohľadávky72,9 tis. €
  • Finančné účty63,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov45,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,3 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jozef impianti, s.r.o. v konkurze?

Jozef impianti, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jozef impianti, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jozef impianti, s.r.o. tržby 328,6 tis. €.

Je firma Jozef impianti, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jozef impianti, s.r.o. dosiahla zisk 48,3 tis. €.

Je Jozef impianti, s.r.o. platiteľom DPH?

Jozef impianti, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jozef impianti, s.r.o. sídli?

Jozef impianti, s.r.o. má sídlo na adrese Horná Štubňa 563, Horná Štubňa, 038 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026