VV acount, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47602261
DIČ: 2024029062
L. Novomeského 5639/62, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: L. Novomeského 5639/62, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 19. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/95601/B
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viktor Varga od 19. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VV acount, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 48,8 tis. €.

48,8 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
45,9 tis. €
Aktíva
13,6 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 2,2 tis., 2023 1,1 tis., 2024 −13,9 tis., 2025 1,4 tis.20213,7 tis.20222,2 tis.20231,1 tis.2024−13,9 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,2 tis., 2022 33,8 tis., 2023 44,0 tis., 2024 45,2 tis., 2025 48,8 tis.202144,2 tis.202233,8 tis.202344,0 tis.202445,2 tis.202548,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,8 tis. € 1,4 tis. €
2024 45,2 tis. € -13,9 tis. €
2023 44,0 tis. € 1,1 tis. €
2022 33,8 tis. € 2,2 tis. €
2021 44,2 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,6 tis. €
  • Záväzky32,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VV acount, s.r.o. v konkurze?

VV acount, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VV acount, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VV acount, s.r.o. tržby 48,8 tis. €.

Je firma VV acount, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VV acount, s.r.o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Kde firma VV acount, s.r.o. sídli?

VV acount, s.r.o. má sídlo na adrese L. Novomeského 5639/62, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026