Sydam s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47595990
DIČ: 2023999021
IČ DPH: SK2023999021
Janka Kráľa 472/47, Veľký Ďur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Kráľa 472/47, Veľký Ďur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25530
Dátum vzniku: 2. 12. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2014
Spisová značka: Sro/36448/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Lipták od 1. 5. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sydam s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 230 % na 51,9 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 841,1 tis. €.

841,1 tis. €
Tržby
51,9 tis. €
Zisk
960,0 tis. €
Celkové výnosy
470,1 tis. €
Aktíva
238,0 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 96,7 tis., 2022 8,9 tis., 2023 22,5 tis., 2024 15,7 tis., 2025 51,9 tis.202196,7 tis.20228,9 tis.202322,5 tis.202415,7 tis.202551,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 877,1 tis., 2022 633,2 tis., 2023 785,6 tis., 2024 677,9 tis., 2025 841,1 tis.2021877,1 tis.2022633,2 tis.2023785,6 tis.2024677,9 tis.2025841,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 841,1 tis. € 51,9 tis. €
2024 677,9 tis. € 15,7 tis. €
2023 785,6 tis. € 22,5 tis. €
2022 633,2 tis. € 8,9 tis. €
2021 877,1 tis. € 96,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok145,6 tis. €
  • Zásoby12,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky164,1 tis. €
  • Finančné účty143,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov180,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,9 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky47,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,7 tis. €
  • Bankové úvery102,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sydam s.r.o. v konkurze?

Sydam s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sydam s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sydam s.r.o. tržby 841,1 tis. €.

Je firma Sydam s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sydam s.r.o. dosiahla zisk 51,9 tis. €.

Je Sydam s.r.o. platiteľom DPH?

Sydam s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sydam s.r.o. sídli?

Sydam s.r.o. má sídlo na adrese Janka Kráľa 472/47, Veľký Ďur, 935 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026