Avocare s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47592028
DIČ: 2023992179
IČ DPH: SK2023992179
Horný Šianec 246/18, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Šianec 246/18, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/29768/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Henrich Horňáček od 5. 7. 2018
    konateľ
  • Ivan Kopecký od 5. 7. 2018
    konateľ
  • Milan Holéci od 20. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Avocare s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 152 % na 8,1 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 83,5 tis. €.

83,5 tis. €
Tržby
8,1 tis. €
Zisk
37,5 tis. €
Aktíva
28,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 3,5 tis., 2023 3,7 tis., 2024 3,2 tis., 2025 8,1 tis.20212,9 tis.20223,5 tis.20233,7 tis.20243,2 tis.20258,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,9 tis., 2022 88,3 tis., 2023 50,2 tis., 2024 60,2 tis., 2025 83,5 tis.202182,9 tis.202288,3 tis.202350,2 tis.202460,2 tis.202583,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,5 tis. € 8,1 tis. €
2024 60,2 tis. € 3,2 tis. €
2023 50,2 tis. € 3,7 tis. €
2022 88,3 tis. € 3,5 tis. €
2021 82,9 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,7 tis. €
  • Záväzky8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Avocare s.r.o. v konkurze?

Avocare s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Avocare s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Avocare s.r.o. tržby 83,5 tis. €.

Je firma Avocare s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Avocare s.r.o. dosiahla zisk 8,1 tis. €.

Je Avocare s.r.o. platiteľom DPH?

Avocare s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Avocare s.r.o. sídli?

Avocare s.r.o. má sídlo na adrese Horný Šianec 246/18, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026