Marti Consulting s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 47588802
DIČ: 2024143528
IČ DPH: SK2024143528
Ulica P. Radayho 8, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica P. Radayho 8, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 10. 2014
Základné imanie: 80,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/27265/S
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Reto Marti od 1. 10. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marti Consulting s.r.o v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 24,5 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 172,8 tis. €.

172,8 tis. €
Tržby
24,5 tis. €
Zisk
172,9 tis. €
Celkové výnosy
722,9 tis. €
Aktíva
429,0 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
40,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,1 tis., 2022 54,6 tis., 2023 29,9 tis., 2024 40,5 tis., 2025 24,5 tis.202159,1 tis.202254,6 tis.202329,9 tis.202440,5 tis.202524,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 209,6 tis., 2022 188,8 tis., 2023 229,5 tis., 2024 231,5 tis., 2025 172,8 tis.2021209,6 tis.2022188,8 tis.2023229,5 tis.2024231,5 tis.2025172,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,8 tis. € 24,5 tis. €
2024 231,5 tis. € 40,5 tis. €
2023 229,5 tis. € 29,9 tis. €
2022 188,8 tis. € 54,6 tis. €
2021 209,6 tis. € 59,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok598,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky87,8 tis. €
  • Finančné účty37,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie80,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,8 tis. €
  • Fondy zo zisku8,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov310,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky126,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,9 tis. €
  • Bankové úvery28,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marti Consulting s.r.o v konkurze?

Marti Consulting s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marti Consulting s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marti Consulting s.r.o tržby 172,8 tis. €.

Je firma Marti Consulting s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marti Consulting s.r.o dosiahla zisk 24,5 tis. €.

Je Marti Consulting s.r.o platiteľom DPH?

Marti Consulting s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marti Consulting s.r.o sídli?

Marti Consulting s.r.o má sídlo na adrese Ulica P. Radayho 8, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026