LUKAS TRANSPORTE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47585749
DIČ: 2024019679
IČ DPH: SK2024019679
Kokšov Bakša 177, Kokšov Bakša

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kokšov Bakša 177, Kokšov Bakša Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 31. 1. 2014
Základné imanie: 19,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 1. 2015
Spisová značka: Sro/35154/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Juhász od 31. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUKAS TRANSPORTE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 103 % na 38,6 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
38,6 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
935,8 tis. €
Aktíva
331,7 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
24,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −188,7 tis., 2022 18,0 tis., 2023 14,5 tis., 2024 19,0 tis., 2025 38,6 tis.2021−188,7 tis.202218,0 tis.202314,5 tis.202419,0 tis.202538,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,1 mil.20211,1 mil.20221,4 mil.20231,6 mil.20241,8 mil.20252,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,8 mil., 2024 3,1 mil., 2025 2,1 mil.20211,6 mil.20222,4 mil.20232,8 mil.20243,1 mil.20252,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 4,1 tis., 2024 4,0 tis., 2025 10,6 tis.202102022020234,1 tis.20244,0 tis.202510,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 38,6 tis. €
2024 1,8 mil. € 19,0 tis. €
2023 1,6 mil. € 14,5 tis. €
2022 1,4 mil. € 18,0 tis. €
2021 1,1 mil. € -188,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok182,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky471,5 tis. €
  • Finančné účty260,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 tis. €
  • Kapitálové fondy257,7 tis. €
  • Fondy zo zisku204 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky599,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUKAS TRANSPORTE s.r.o. v konkurze?

LUKAS TRANSPORTE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUKAS TRANSPORTE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUKAS TRANSPORTE s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma LUKAS TRANSPORTE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUKAS TRANSPORTE s.r.o. dosiahla zisk 38,6 tis. €.

Je LUKAS TRANSPORTE s.r.o. platiteľom DPH?

LUKAS TRANSPORTE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUKAS TRANSPORTE s.r.o. sídli?

LUKAS TRANSPORTE s.r.o. má sídlo na adrese Kokšov Bakša 177, Kokšov Bakša, 044 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026