FerrChem s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47585072
DIČ: 2023978770
IČ DPH: SK2023978770
Medová ulica 10867/14, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Medová ulica 10867/14, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.11
Dátum vzniku: 21. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/36394/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. František Nagy od 21. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FerrChem s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 120,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 755,6 tis. €.

755,6 tis. €
Tržby
120,2 tis. €
Zisk
755,6 tis. €
Celkové výnosy
718,9 tis. €
Aktíva
423,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
21,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,4 tis., 2022 25,5 tis., 2023 67,8 tis., 2024 113,2 tis., 2025 120,2 tis.202122,4 tis.202225,5 tis.202367,8 tis.2024113,2 tis.2025120,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 481,3 tis., 2022 763,7 tis., 2023 708,6 tis., 2024 839,8 tis., 2025 755,6 tis.2021481,3 tis.2022763,7 tis.2023708,6 tis.2024839,8 tis.2025755,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 755,6 tis. € 120,2 tis. €
2024 839,8 tis. € 113,2 tis. €
2023 708,6 tis. € 67,8 tis. €
2022 763,7 tis. € 25,5 tis. €
2021 481,3 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok213,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,0 tis. €
  • Finančné účty431,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov298,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie120,2 tis. €
  • Rezervy36,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky259,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FerrChem s.r.o. v konkurze?

FerrChem s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FerrChem s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FerrChem s.r.o. tržby 755,6 tis. €.

Je firma FerrChem s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FerrChem s.r.o. dosiahla zisk 120,2 tis. €.

Je FerrChem s.r.o. platiteľom DPH?

FerrChem s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FerrChem s.r.o. sídli?

FerrChem s.r.o. má sídlo na adrese Medová ulica 10867/14, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026