ETIGRAF SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47582782
DIČ: 2023963370
IČ DPH: SK2023963370
Hrušková 4, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrušková 4, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 6. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2015
Spisová značka: Sro/95088/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Graca od 6. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ETIGRAF SK s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 81 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 104,7 tis. €.

104,7 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
31,4 tis. €
Aktíva
-10,7 tis. €
Vlastné imanie
134 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 2,4 tis., 2023 287, 2024 −17,6 tis., 2025 −3,3 tis.20213,5 tis.20222,4 tis.20232872024−17,6 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,4 tis., 2022 113,1 tis., 2023 120,2 tis., 2024 94,8 tis., 2025 104,7 tis.2021119,4 tis.2022113,1 tis.2023120,2 tis.202494,8 tis.2025104,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,7 tis. € -3,3 tis. €
2024 94,8 tis. € -17,6 tis. €
2023 120,2 tis. € 287 €
2022 113,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 119,4 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-10,7 tis. €
  • Záväzky42,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ETIGRAF SK s.r.o. v konkurze?

ETIGRAF SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ETIGRAF SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ETIGRAF SK s.r.o. tržby 104,7 tis. €.

Je firma ETIGRAF SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ETIGRAF SK s.r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je ETIGRAF SK s.r.o. platiteľom DPH?

ETIGRAF SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ETIGRAF SK s.r.o. sídli?

ETIGRAF SK s.r.o. má sídlo na adrese Hrušková 4, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026