Klíma - Partner, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47574861
DIČ: 2023958090
IČ DPH: SK2023958090
Cintorínska 95/9, Malá Mača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 95/9, Malá Mača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 5. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2014
Spisová značka: Sro/33432/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Szemeth od 1. 1. 2023
    konateľspoločník
  • Zoltán Szemeth od 1. 1. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Klíma - Partner, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 285,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 695,7 tis. €.

695,7 tis. €
Tržby
285,5 tis. €
Zisk
695,7 tis. €
Celkové výnosy
354,1 tis. €
Aktíva
303,8 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
66,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 144,0 tis., 2022 189,1 tis., 2023 239,3 tis., 2024 230,4 tis., 2025 285,5 tis.2021144,0 tis.2022189,1 tis.2023239,3 tis.2024230,4 tis.2025285,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 444,4 tis., 2022 506,2 tis., 2023 490,1 tis., 2024 700,6 tis., 2025 695,7 tis.2021444,4 tis.2022506,2 tis.2023490,1 tis.2024700,6 tis.2025695,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 695,7 tis. € 285,5 tis. €
2024 700,6 tis. € 230,4 tis. €
2023 490,1 tis. € 239,3 tis. €
2022 506,2 tis. € 189,1 tis. €
2021 444,4 tis. € 144,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,3 tis. €
  • Zásoby20,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,3 tis. €
  • Finančné účty247,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie285,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky562 €
  • Krátkodobé záväzky47,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Klíma - Partner, spol. s r.o. v konkurze?

Klíma - Partner, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Klíma - Partner, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Klíma - Partner, spol. s r.o. tržby 695,7 tis. €.

Je firma Klíma - Partner, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Klíma - Partner, spol. s r.o. dosiahla zisk 285,5 tis. €.

Je Klíma - Partner, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Klíma - Partner, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Klíma - Partner, spol. s r.o. sídli?

Klíma - Partner, spol. s r.o. má sídlo na adrese Cintorínska 95/9, Malá Mača, 925 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026