MF Lux Real, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47569948
DIČ: 2023989539
Tematínska 2006/3, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tematínska 2006/3, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 9. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29857/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s posyktovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Fabok od 9. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MF Lux Real, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 469 € a tržby jej narástli o 3 % na 17,6 tis. €.

17,6 tis. €
Tržby
469 €
Zisk
17,6 tis. €
Celkové výnosy
12,4 tis. €
Aktíva
9,5 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 603, 2022 458, 2023 328, 2024 593, 2025 46920216032022458202332820245932025469
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,0 tis., 2022 15,8 tis., 2023 15,9 tis., 2024 17,1 tis., 2025 17,6 tis.202115,0 tis.202215,8 tis.202315,9 tis.202417,1 tis.202517,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 15,0 tis., 2022 15,8 tis., 2023 15,9 tis., 2024 17,1 tis., 2025 17,6 tis.202115,0 tis.202215,8 tis.202315,9 tis.202417,1 tis.202517,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 115, 2022 81, 2023 63, 2024 340, 2025 340202111520228120236320243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,6 tis. € 469 €
2024 17,1 tis. € 593 €
2023 15,9 tis. € 328 €
2022 15,8 tis. € 458 €
2021 15,0 tis. € 603 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Finančné účty11,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku221 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie469 €
  • Krátkodobé záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MF Lux Real, s. r. o. v konkurze?

MF Lux Real, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MF Lux Real, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MF Lux Real, s. r. o. tržby 17,6 tis. €.

Je firma MF Lux Real, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MF Lux Real, s. r. o. dosiahla zisk 469 €.

Kde firma MF Lux Real, s. r. o. sídli?

MF Lux Real, s. r. o. má sídlo na adrese Tematínska 2006/3, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026