EMinium s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47568542
DIČ: 2023989352
IČ DPH: SK2023989352
Kopanice 25, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopanice 25, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 17. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/95526/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. arch. Monika Francisci od 22. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMinium s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 16,2 tis. € a tržby jej narástli o 119 % na 237,5 tis. €.

237,5 tis. €
Tržby
16,2 tis. €
Zisk
239,0 tis. €
Celkové výnosy
199,6 tis. €
Aktíva
84,4 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,6 tis., 2022 24,5 tis., 2023 3,2 tis., 2024 898, 2025 16,2 tis.202134,6 tis.202224,5 tis.20233,2 tis.2024898202516,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,8 tis., 2022 95,6 tis., 2023 63,3 tis., 2024 108,3 tis., 2025 237,5 tis.202192,8 tis.202295,6 tis.202363,3 tis.2024108,3 tis.2025237,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 237,5 tis. € 16,2 tis. €
2024 108,3 tis. € 898 €
2023 63,3 tis. € 3,2 tis. €
2022 95,6 tis. € 24,5 tis. €
2021 92,8 tis. € 34,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky23,2 tis. €
  • Finančné účty112,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku167 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov63,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,2 tis. €
  • Rezervy150 €
  • Dlhodobé záväzky17,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMinium s.r.o. v konkurze?

EMinium s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMinium s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMinium s.r.o. tržby 237,5 tis. €.

Je firma EMinium s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMinium s.r.o. dosiahla zisk 16,2 tis. €.

Je EMinium s.r.o. platiteľom DPH?

EMinium s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMinium s.r.o. sídli?

EMinium s.r.o. má sídlo na adrese Kopanice 25, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026