ST SERVICE PLUS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47566361
DIČ: 2023966549
IČ DPH: SK2023966549
Nám. SNP 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. SNP 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 10. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2018
Spisová značka: Sro/95202/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikhail Babenko od 24. 10. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ST SERVICE PLUS, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
53,9 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
2,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 18,6 tis., 2023 16,9 tis., 2024 27,9 tis., 2025 3,6 tis.20218,0 tis.202218,6 tis.202316,9 tis.202427,9 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 mil., 2022 4,3 mil., 2023 5,8 mil., 2024 3,9 mil., 2025 1,6 mil.20215,0 mil.20224,3 mil.20235,8 mil.20243,9 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 3,6 tis. €
2024 3,9 mil. € 27,9 tis. €
2023 5,8 mil. € 16,9 tis. €
2022 4,3 mil. € 18,6 tis. €
2021 5,0 mil. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty3,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie175 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82 €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ST SERVICE PLUS, s. r. o. v konkurze?

ST SERVICE PLUS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ST SERVICE PLUS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ST SERVICE PLUS, s. r. o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma ST SERVICE PLUS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ST SERVICE PLUS, s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je ST SERVICE PLUS, s. r. o. platiteľom DPH?

ST SERVICE PLUS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ST SERVICE PLUS, s. r. o. sídli?

ST SERVICE PLUS, s. r. o. má sídlo na adrese Nám. SNP 13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026