PRO-DENTAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47563427
DIČ: 2023971268
M. R. Štefánika 982/5, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. R. Štefánika 982/5, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 5. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33439/T
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti špecializovanej ambulancie v špecializ…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. MDDr. Zuzana Škvarilová od 5. 12. 2013
    konateľspoločník
  • MUDr. Valéria Varšová od 5. 12. 2013
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRO-DENTAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 49,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 301,9 tis. €.

301,9 tis. €
Tržby
49,8 tis. €
Zisk
316,9 tis. €
Celkové výnosy
376,5 tis. €
Aktíva
296,9 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
74,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,4 tis., 2022 48,6 tis., 2023 59,5 tis., 2024 41,8 tis., 2025 49,8 tis.202125,4 tis.202248,6 tis.202359,5 tis.202441,8 tis.202549,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,0 tis., 2022 254,7 tis., 2023 272,1 tis., 2024 289,1 tis., 2025 301,9 tis.2021205,0 tis.2022254,7 tis.2023272,1 tis.2024289,1 tis.2025301,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 207,4 tis., 2022 254,7 tis., 2023 272,1 tis., 2024 289,1 tis., 2025 316,9 tis.2021207,4 tis.2022254,7 tis.2023272,1 tis.2024289,1 tis.2025316,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,7 tis., 2022 11,2 tis., 2023 14,2 tis., 2024 11,9 tis., 2025 14,1 tis.20214,7 tis.202211,2 tis.202314,2 tis.202411,9 tis.202514,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 301,9 tis. € 49,8 tis. €
2024 289,1 tis. € 41,8 tis. €
2023 272,1 tis. € 59,5 tis. €
2022 254,7 tis. € 48,6 tis. €
2021 205,0 tis. € 25,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok159,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,0 tis. €
  • Finančné účty170,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,8 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,7 tis. €
  • Bankové úvery5 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRO-DENTAL s.r.o. v konkurze?

PRO-DENTAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRO-DENTAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRO-DENTAL s.r.o. tržby 301,9 tis. €.

Je firma PRO-DENTAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRO-DENTAL s.r.o. dosiahla zisk 49,8 tis. €.

Kde firma PRO-DENTAL s.r.o. sídli?

PRO-DENTAL s.r.o. má sídlo na adrese M. R. Štefánika 982/5, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026