L' AMOUR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47556030
DIČ: 2024030569
IČ DPH: SK2024030569
Nábr. Ľ. Štúra 959, Bošany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábr. Ľ. Štúra 959, Bošany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 1. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2016
Spisová značka: Sro/29693/R
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; Textilná výroba; Odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lenka Frank od 20. 4. 2016
    konateľ
  • Miroslav Frank od 1. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L' AMOUR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 168 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 62,8 tis. €.

62,8 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
182,5 tis. €
Aktíva
67,4 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 230, 2022 4,8 tis., 2023 −23,8 tis., 2024 809, 2025 2,2 tis.202123020224,8 tis.2023−23,8 tis.202480920252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,5 tis., 2022 90,4 tis., 2023 43,5 tis., 2024 61,8 tis., 2025 62,8 tis.202175,5 tis.202290,4 tis.202343,5 tis.202461,8 tis.202562,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 62,8 tis. € 2,2 tis. €
2024 61,8 tis. € 809 €
2023 43,5 tis. € -23,8 tis. €
2022 90,4 tis. € 4,8 tis. €
2021 75,5 tis. € 230 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie67,4 tis. €
  • Záväzky115,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L' AMOUR s.r.o. v konkurze?

L' AMOUR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L' AMOUR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L' AMOUR s.r.o. tržby 62,8 tis. €.

Je firma L' AMOUR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L' AMOUR s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je L' AMOUR s.r.o. platiteľom DPH?

L' AMOUR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L' AMOUR s.r.o. sídli?

L' AMOUR s.r.o. má sídlo na adrese Nábr. Ľ. Štúra 959, Bošany, 956 18.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026