M-Account, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47550635
DIČ: 2023946056
Póšfa 153, Holice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Póšfa 153, Holice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 22. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33279/T
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť; prevádzkovanie výdajne stravy; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Mihályi od 9. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Diana Mihályi od 10. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-Account, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 28,1 tis. €.

28,1 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Zisk
26,0 tis. €
Aktíva
23,7 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,1 tis., 2022 18,5 tis., 2023 34,4 tis., 2024 19,1 tis., 2025 11,9 tis.202132,1 tis.202218,5 tis.202334,4 tis.202419,1 tis.202511,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,4 tis., 2022 32,7 tis., 2023 48,6 tis., 2024 31,5 tis., 2025 28,1 tis.202141,4 tis.202232,7 tis.202348,6 tis.202431,5 tis.202528,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,1 tis. € 11,9 tis. €
2024 31,5 tis. € 19,1 tis. €
2023 48,6 tis. € 34,4 tis. €
2022 32,7 tis. € 18,5 tis. €
2021 41,4 tis. € 32,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,7 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-Account, s.r.o. v konkurze?

M-Account, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-Account, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-Account, s.r.o. tržby 28,1 tis. €.

Je firma M-Account, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-Account, s.r.o. dosiahla zisk 11,9 tis. €.

Kde firma M-Account, s.r.o. sídli?

M-Account, s.r.o. má sídlo na adrese Póšfa 153, Holice, 930 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026