Marfis reality s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47549220
DIČ: 2023945957
IČ DPH: SK2023945957
Sartorisova 11, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sartorisova 11, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 26. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 4. 2014
Spisová značka: Sro/94613/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Dudáš od 26. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marfis reality s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 67 % na 17,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 198,5 tis. €.

198,5 tis. €
Tržby
17,5 tis. €
Zisk
367,7 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
641,6 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −28,4 tis., 2022 520, 2023 109, 2024 10,5 tis., 2025 17,5 tis.2021−28,4 tis.20225202023109202410,5 tis.202517,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,4 tis., 2022 68,0 tis., 2023 107,5 tis., 2024 216,0 tis., 2025 198,5 tis.2021110,4 tis.202268,0 tis.2023107,5 tis.2024216,0 tis.2025198,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,5 tis. € 17,5 tis. €
2024 216,0 tis. € 10,5 tis. €
2023 107,5 tis. € 109 €
2022 68,0 tis. € 520 €
2021 110,4 tis. € -28,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok770 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky158,1 tis. €
  • Finančné účty46,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy530,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov88,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky320,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky624,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marfis reality s. r. o. v konkurze?

Marfis reality s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marfis reality s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marfis reality s. r. o. tržby 198,5 tis. €.

Je firma Marfis reality s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marfis reality s. r. o. dosiahla zisk 17,5 tis. €.

Je Marfis reality s. r. o. platiteľom DPH?

Marfis reality s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marfis reality s. r. o. sídli?

Marfis reality s. r. o. má sídlo na adrese Sartorisova 11, Bratislava-Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026