ML&KL, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47547642
DIČ: 2024022473
Pezinská 594/5, Slovenský Grob

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pezinská 594/5, Slovenský Grob Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/95713/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Lieskovská od 21. 12. 2013
    konateľspoločník
  • Margita Lieskovská od 21. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ML&KL, spol. s r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 40,8 tis. €.

40,8 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Strata
27,0 tis. €
Aktíva
14,5 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,0 tis., 2022 7,3 tis., 2023 −767, 2024 2,6 tis., 2025 −2,5 tis.202111,0 tis.20227,3 tis.2023−76720242,6 tis.2025−2,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,9 tis., 2022 49,4 tis., 2023 47,5 tis., 2024 44,5 tis., 2025 40,8 tis.202137,9 tis.202249,4 tis.202347,5 tis.202444,5 tis.202540,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,8 tis. € -2,5 tis. €
2024 44,5 tis. € 2,6 tis. €
2023 47,5 tis. € -767 €
2022 49,4 tis. € 7,3 tis. €
2021 37,9 tis. € 11,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,5 tis. €
  • Záväzky12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ML&KL, spol. s r. o. v konkurze?

ML&KL, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ML&KL, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ML&KL, spol. s r. o. tržby 40,8 tis. €.

Je firma ML&KL, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ML&KL, spol. s r. o. vykázala stratu 2,5 tis. €.

Kde firma ML&KL, spol. s r. o. sídli?

ML&KL, spol. s r. o. má sídlo na adrese Pezinská 594/5, Slovenský Grob, 900 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026