VNE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47547227
DIČ: 2023991651
IČ DPH: SK2023991651
Floriánska 19, Košice-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Floriánska 19, Košice-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2016
Spisová značka: Sro/34453/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Sás od 3. 12. 2013
    konateľspoločník
  • Samuel Sás od 20. 11. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VNE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 210 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 86 % na 30,2 tis. €.

30,2 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
22,5 tis. €
Aktíva
14,6 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,6 tis., 2022 51, 2023 4,6 tis., 2024 2,6 tis., 2025 8,2 tis.2021−2,6 tis.20225120234,6 tis.20242,6 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,0 tis., 2022 20,4 tis., 2023 16,8 tis., 2024 16,2 tis., 2025 30,2 tis.202117,0 tis.202220,4 tis.202316,8 tis.202416,2 tis.202530,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,2 tis. € 8,2 tis. €
2024 16,2 tis. € 2,6 tis. €
2023 16,8 tis. € 4,6 tis. €
2022 20,4 tis. € 51 €
2021 17,0 tis. € -2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,6 tis. €
  • Záväzky7,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VNE s. r. o. v konkurze?

VNE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VNE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VNE s. r. o. tržby 30,2 tis. €.

Je firma VNE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VNE s. r. o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je VNE s. r. o. platiteľom DPH?

VNE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VNE s. r. o. sídli?

VNE s. r. o. má sídlo na adrese Floriánska 19, Košice-Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026