PSS stav, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47543400
DIČ: 2023942998
IČ DPH: SK2023942998
Veľká Okružná 2630/54, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Okružná 2630/54, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 27. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2014
Spisová značka: Sro/83496/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Pokoš od 20. 8. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PSS stav, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 52 % na 3,1 tis. € a tržby jej narástli o 168 % na 78,3 tis. €.

78,3 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
38,9 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 3,7 tis., 2021 1,4 tis., 2022 −2,9 tis., 2023 6,5 tis., 2024 3,1 tis.20203,7 tis.20211,4 tis.2022−2,9 tis.20236,5 tis.20243,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 21,6 tis., 2021 16,6 tis., 2022 500, 2023 29,2 tis., 2024 78,3 tis.202021,6 tis.202116,6 tis.2022500202329,2 tis.202478,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 78,3 tis. € 3,1 tis. €
2023 29,2 tis. € 6,5 tis. €
2022 500 € -2,9 tis. €
2021 16,6 tis. € 1,4 tis. €
2020 21,6 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky25,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PSS stav, s.r.o. v konkurze?

PSS stav, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PSS stav, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PSS stav, s.r.o. tržby 78,3 tis. €.

Je firma PSS stav, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PSS stav, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je PSS stav, s.r.o. platiteľom DPH?

PSS stav, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PSS stav, s.r.o. sídli?

PSS stav, s.r.o. má sídlo na adrese Veľká Okružná 2630/54, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026