PULMO T.L., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47540125
DIČ: 2023981894
IČ DPH: SK2023981894
Gyňov 193, Gyňov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gyňov 193, Gyňov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 17. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 6. 2021
Spisová značka: Sro/42130/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Výroba hračiek a hier …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alžbeta Zajacová Oravcová od 15. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Patrik Zajac od 1. 9. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PULMO T.L., s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 95 % na 8,9 tis. €.

8,9 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
147,6 tis. €
Aktíva
74,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,4 tis., 2022 34,0 tis., 2023 9,5 tis., 2024 16,1 tis., 2025 4,3 tis.202112,4 tis.202234,0 tis.20239,5 tis.202416,1 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 164,3 tis., 2022 200,2 tis., 2023 130,0 tis., 2024 165,2 tis., 2025 8,9 tis.2021164,3 tis.2022200,2 tis.2023130,0 tis.2024165,2 tis.20258,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,9 tis. € 4,3 tis. €
2024 165,2 tis. € 16,1 tis. €
2023 130,0 tis. € 9,5 tis. €
2022 200,2 tis. € 34,0 tis. €
2021 164,3 tis. € 12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie74,5 tis. €
  • Záväzky73,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PULMO T.L., s. r. o. v konkurze?

PULMO T.L., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PULMO T.L., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PULMO T.L., s. r. o. tržby 8,9 tis. €.

Je firma PULMO T.L., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PULMO T.L., s. r. o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je PULMO T.L., s. r. o. platiteľom DPH?

PULMO T.L., s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PULMO T.L., s. r. o. sídli?

PULMO T.L., s. r. o. má sídlo na adrese Gyňov 193, Gyňov, 044 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026