Lugesa plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47525371
DIČ: 2023936200
IČ DPH: SK2023936200
Tehelná 44/1, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 44/1, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.72
Dátum vzniku: 20. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2016
Spisová značka: Sro/35957/N
Predmet podnikania (výber): Zámočníctvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Gešvantner od 20. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lugesa plus, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 10,5 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 34,1 tis. €.

34,1 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
29,3 tis. €
Aktíva
18,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,5 tis., 2022 24,3 tis., 2023 30,1 tis., 2024 37,2 tis., 2025 10,5 tis.202113,5 tis.202224,3 tis.202330,1 tis.202437,2 tis.202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,6 tis., 2022 74,7 tis., 2023 84,1 tis., 2024 84,7 tis., 2025 34,1 tis.202145,6 tis.202274,7 tis.202384,1 tis.202484,7 tis.202534,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,1 tis. € 10,5 tis. €
2024 84,7 tis. € 37,2 tis. €
2023 84,1 tis. € 30,1 tis. €
2022 74,7 tis. € 24,3 tis. €
2021 45,6 tis. € 13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,0 tis. €
  • Záväzky11,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lugesa plus, s.r.o. v konkurze?

Lugesa plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lugesa plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lugesa plus, s.r.o. tržby 34,1 tis. €.

Je firma Lugesa plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lugesa plus, s.r.o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je Lugesa plus, s.r.o. platiteľom DPH?

Lugesa plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lugesa plus, s.r.o. sídli?

Lugesa plus, s.r.o. má sídlo na adrese Tehelná 44/1, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026