IT SERVIS SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47513373
DIČ: 2023921603
IČ DPH: SK2023921603
Muškátová 8, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muškátová 8, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 30. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2013
Spisová značka: Sro/93758/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Šemetka od 30. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Mário Šemetka od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IT SERVIS SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 292,5 tis. €.

292,5 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
305,6 tis. €
Celkové výnosy
347,7 tis. €
Aktíva
173,4 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
34,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 16,8 tis., 2023 13,2 tis., 2024 6,6 tis., 2025 8,4 tis.202121,5 tis.202216,8 tis.202313,2 tis.20246,6 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 254,7 tis., 2022 261,6 tis., 2023 240,1 tis., 2024 267,7 tis., 2025 292,5 tis.2021254,7 tis.2022261,6 tis.2023240,1 tis.2024267,7 tis.2025292,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 292,5 tis. € 8,4 tis. €
2024 267,7 tis. € 6,6 tis. €
2023 240,1 tis. € 13,2 tis. €
2022 261,6 tis. € 16,8 tis. €
2021 254,7 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok87,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky219,7 tis. €
  • Finančné účty40,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie173,4 tis. €
  • Záväzky174,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IT SERVIS SK s. r. o. v konkurze?

IT SERVIS SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IT SERVIS SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IT SERVIS SK s. r. o. tržby 292,5 tis. €.

Je firma IT SERVIS SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IT SERVIS SK s. r. o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je IT SERVIS SK s. r. o. platiteľom DPH?

IT SERVIS SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IT SERVIS SK s. r. o. sídli?

IT SERVIS SK s. r. o. má sídlo na adrese Muškátová 8, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026