IN-EX BALLA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47512261
DIČ: 2023916169
IČ DPH: SK2023916169
J.R.Poničana 758/45, Očová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J.R.Poničana 758/45, Očová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 1. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 12. 2017
Spisová značka: Sro/25431/S
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; prevádzkovanie športových zariadení; prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Balla od 17. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IN-EX BALLA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 451 € a tržby jej klesli o 9 % na 149,5 tis. €.

149,5 tis. €
Tržby
451 €
Zisk
100,4 tis. €
Aktíva
40,1 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,6 tis., 2022 35,9 tis., 2023 18,5 tis., 2024 1,7 tis., 2025 4512021−5,6 tis.202235,9 tis.202318,5 tis.20241,7 tis.2025451
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,7 tis., 2022 233,0 tis., 2023 330,5 tis., 2024 163,6 tis., 2025 149,5 tis.2021122,7 tis.2022233,0 tis.2023330,5 tis.2024163,6 tis.2025149,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 149,5 tis. € 451 €
2024 163,6 tis. € 1,7 tis. €
2023 330,5 tis. € 18,5 tis. €
2022 233,0 tis. € 35,9 tis. €
2021 122,7 tis. € -5,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,1 tis. €
  • Záväzky60,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IN-EX BALLA s.r.o. v konkurze?

IN-EX BALLA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IN-EX BALLA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IN-EX BALLA s.r.o. tržby 149,5 tis. €.

Je firma IN-EX BALLA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IN-EX BALLA s.r.o. dosiahla zisk 451 €.

Je IN-EX BALLA s.r.o. platiteľom DPH?

IN-EX BALLA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IN-EX BALLA s.r.o. sídli?

IN-EX BALLA s.r.o. má sídlo na adrese J.R.Poničana 758/45, Očová, 962 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026