GREENLIGHTS, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47510927
DIČ: 2023948619
IČ DPH: SK2023948619
Majerníkova 8, Bratislava- Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Majerníkova 8, Bratislava- Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2015
Spisová značka: Sro/94387/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Toman od 11. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GREENLIGHTS, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 24,3 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 87,7 tis. €.

87,7 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Zisk
92,6 tis. €
Aktíva
69,8 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,8 tis., 2022 1,9 tis., 2023 5,3 tis., 2024 14,2 tis., 2025 24,3 tis.20219,8 tis.20221,9 tis.20235,3 tis.202414,2 tis.202524,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,5 tis., 2022 72,5 tis., 2023 80,4 tis., 2024 78,0 tis., 2025 87,7 tis.202195,5 tis.202272,5 tis.202380,4 tis.202478,0 tis.202587,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,7 tis. € 24,3 tis. €
2024 78,0 tis. € 14,2 tis. €
2023 80,4 tis. € 5,3 tis. €
2022 72,5 tis. € 1,9 tis. €
2021 95,5 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,8 tis. €
  • Záväzky22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GREENLIGHTS, spol. s r. o. v konkurze?

GREENLIGHTS, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GREENLIGHTS, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GREENLIGHTS, spol. s r. o. tržby 87,7 tis. €.

Je firma GREENLIGHTS, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GREENLIGHTS, spol. s r. o. dosiahla zisk 24,3 tis. €.

Je GREENLIGHTS, spol. s r. o. platiteľom DPH?

GREENLIGHTS, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GREENLIGHTS, spol. s r. o. sídli?

GREENLIGHTS, spol. s r. o. má sídlo na adrese Majerníkova 8, Bratislava- Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026