MOVYSAN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47506440
DIČ: 2023930656
Ružová 2401/5, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 2401/5, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 9. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34239/V
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Madák od 9. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MOVYSAN s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 53 % na 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 49,3 tis. €.

49,3 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
46,5 tis. €
Aktíva
42,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,8 tis., 2021 7,1 tis., 2022 1,0 tis., 2023 4,6 tis., 2024 2,2 tis.20208,8 tis.20217,1 tis.20221,0 tis.20234,6 tis.20242,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 41,4 tis., 2021 39,3 tis., 2022 38,1 tis., 2023 38,9 tis., 2024 49,3 tis.202041,4 tis.202139,3 tis.202238,1 tis.202338,9 tis.202449,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 49,3 tis. € 2,2 tis. €
2023 38,9 tis. € 4,6 tis. €
2022 38,1 tis. € 1,0 tis. €
2021 39,3 tis. € 7,1 tis. €
2020 41,4 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie42,4 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOVYSAN s.r.o. v konkurze?

MOVYSAN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOVYSAN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MOVYSAN s.r.o. tržby 49,3 tis. €.

Je firma MOVYSAN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MOVYSAN s.r.o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Kde firma MOVYSAN s.r.o. sídli?

MOVYSAN s.r.o. má sídlo na adrese Ružová 2401/5, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026