LAVI Trade s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47500425
DIČ: 2023914486
IČ DPH: SK2023914486
Ulica Gagarinova 2675/9, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Gagarinova 2675/9, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2022
Spisová značka: Sro/25408/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viliam Karbánek od 16. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Silvia Karbánková od 1. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAVI Trade s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 311,8 tis. €.

311,8 tis. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
311,8 tis. €
Celkové výnosy
81,3 tis. €
Aktíva
39,2 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
88,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −266, 2022 3,2 tis., 2023 7,0 tis., 2024 15,1 tis., 2025 9,7 tis.2021−26620223,2 tis.20237,0 tis.202415,1 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,2 tis., 2022 233,4 tis., 2023 265,8 tis., 2024 290,9 tis., 2025 311,8 tis.202111,2 tis.2022233,4 tis.2023265,8 tis.2024290,9 tis.2025311,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 311,8 tis. € 9,7 tis. €
2024 290,9 tis. € 15,1 tis. €
2023 265,8 tis. € 7,0 tis. €
2022 233,4 tis. € 3,2 tis. €
2021 11,2 tis. € -266 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby215 €
  • Krátkodobé pohľadávky31,9 tis. €
  • Finančné účty49,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Rezervy8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAVI Trade s.r.o. v konkurze?

LAVI Trade s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAVI Trade s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAVI Trade s.r.o. tržby 311,8 tis. €.

Je firma LAVI Trade s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAVI Trade s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je LAVI Trade s.r.o. platiteľom DPH?

LAVI Trade s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAVI Trade s.r.o. sídli?

LAVI Trade s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Gagarinova 2675/9, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026