D-TRANS Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47492244
DIČ: 2023908986
IČ DPH: SK2023908986
Chotčanská 137/43, Stropkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chotčanská 137/43, Stropkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.21
Dátum vzniku: 26. 10. 2013
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2014
Spisová značka: Sro/29165/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Večurkovský od 24. 10. 2016
    konateľspoločník
  • Maroš Večurkovský od 28. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť D-TRANS Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 64,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
64,0 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
958,8 tis. €
Aktíva
284,6 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
35,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,7 tis., 2022 54,0 tis., 2023 110,0 tis., 2024 33,8 tis., 2025 64,0 tis.202126,7 tis.202254,0 tis.2023110,0 tis.202433,8 tis.202564,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 930,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.2021930,1 tis.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 64,0 tis. €
2024 1,3 mil. € 33,8 tis. €
2023 1,3 mil. € 110,0 tis. €
2022 1,2 mil. € 54,0 tis. €
2021 930,1 tis. € 26,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok562,7 tis. €
  • Zásoby13,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky224,2 tis. €
  • Finančné účty150,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,3 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov157,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie64,0 tis. €
  • Rezervy10,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky466,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,0 tis. €
  • Bankové úvery13,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma D-TRANS Slovakia s.r.o. v konkurze?

D-TRANS Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma D-TRANS Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala D-TRANS Slovakia s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma D-TRANS Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 D-TRANS Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 64,0 tis. €.

Je D-TRANS Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

D-TRANS Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma D-TRANS Slovakia s.r.o. sídli?

D-TRANS Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Chotčanská 137/43, Stropkov, 091 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026