PMU – Consulting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47489618
DIČ: 2023898613
Záhradná 571/3, Stakčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhradná 571/3, Stakčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 22. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/29100/P
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť účtovných poradcov; Automatizované spracovanie dát …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tatiana Pitlaničová od 22. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Miroslav Pitlanič od 22. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PMU – Consulting, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 17,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 49,0 tis. €.

49,0 tis. €
Tržby
17,7 tis. €
Zisk
62,2 tis. €
Aktíva
45,2 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 425, 2022 212, 2023 838, 2024 12,8 tis., 2025 17,7 tis.202142520222122023838202412,8 tis.202517,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,3 tis., 2022 11,8 tis., 2023 26,4 tis., 2024 46,6 tis., 2025 49,0 tis.202112,3 tis.202211,8 tis.202326,4 tis.202446,6 tis.202549,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,0 tis. € 17,7 tis. €
2024 46,6 tis. € 12,8 tis. €
2023 26,4 tis. € 838 €
2022 11,8 tis. € 212 €
2021 12,3 tis. € 425 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,2 tis. €
  • Záväzky17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PMU – Consulting, s.r.o. v konkurze?

PMU – Consulting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PMU – Consulting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PMU – Consulting, s.r.o. tržby 49,0 tis. €.

Je firma PMU – Consulting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PMU – Consulting, s.r.o. dosiahla zisk 17,7 tis. €.

Kde firma PMU – Consulting, s.r.o. sídli?

PMU – Consulting, s.r.o. má sídlo na adrese Záhradná 571/3, Stakčín, 067 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026