qworks s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47489189
DIČ: 2023906038
IČ DPH: SK2023906038
Bajzová 2414/8, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajzová 2414/8, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 19. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 4. 2023
Spisová značka: Sro/60605/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny; Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Boďa od 19. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť qworks s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 34,0 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 69,1 tis. €.

69,1 tis. €
Tržby
34,0 tis. €
Zisk
116,8 tis. €
Aktíva
112,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,3 tis., 2022 20,4 tis., 2023 30,1 tis., 2024 31,2 tis., 2025 34,0 tis.202125,3 tis.202220,4 tis.202330,1 tis.202431,2 tis.202534,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,0 tis., 2022 49,8 tis., 2023 58,4 tis., 2024 66,8 tis., 2025 69,1 tis.202147,0 tis.202249,8 tis.202358,4 tis.202466,8 tis.202569,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,1 tis. € 34,0 tis. €
2024 66,8 tis. € 31,2 tis. €
2023 58,4 tis. € 30,1 tis. €
2022 49,8 tis. € 20,4 tis. €
2021 47,0 tis. € 25,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,8 tis. €
  • Záväzky4,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma qworks s.r.o. v konkurze?

qworks s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma qworks s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala qworks s.r.o. tržby 69,1 tis. €.

Je firma qworks s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 qworks s.r.o. dosiahla zisk 34,0 tis. €.

Je qworks s.r.o. platiteľom DPH?

qworks s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma qworks s.r.o. sídli?

qworks s.r.o. má sídlo na adrese Bajzová 2414/8, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026