MARDETEC SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47487542
DIČ: 2023894576
IČ DPH: SK2023894576
Laca Novomeského 62, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laca Novomeského 62, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/159914/B
Predmet podnikania (výber): Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Černák od 18. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 83,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 317,4 tis. €.

317,4 tis. €
Tržby
83,4 tis. €
Zisk
318,2 tis. €
Celkové výnosy
258,2 tis. €
Aktíva
229,0 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
57,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,6 tis., 2022 48,2 tis., 2023 86,0 tis., 2024 89,2 tis., 2025 83,4 tis.202145,6 tis.202248,2 tis.202386,0 tis.202489,2 tis.202583,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,4 tis., 2022 259,2 tis., 2023 302,2 tis., 2024 309,2 tis., 2025 317,4 tis.2021257,4 tis.2022259,2 tis.2023302,2 tis.2024309,2 tis.2025317,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 317,4 tis. € 83,4 tis. €
2024 309,2 tis. € 89,2 tis. €
2023 302,2 tis. € 86,0 tis. €
2022 259,2 tis. € 48,2 tis. €
2021 257,4 tis. € 45,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,3 tis. €
  • Finančné účty200,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie83,4 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky161 €
  • Krátkodobé záväzky27,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. tržby 317,4 tis. €.

Je firma MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 83,4 tis. €.

Je MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. sídli?

MARDETEC SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Laca Novomeského 62, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026