PALI TDI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47486953
DIČ: 2023910273
Hlavná 951/32, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 951/32, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 18. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33897/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Kapitančík od 18. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PALI TDI, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 189 % na 5,7 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 49,7 tis. €.

49,7 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Zisk
19,9 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 1,8 tis., 2023 1,1 tis., 2024 2,0 tis., 2025 5,7 tis.20211,0 tis.20221,8 tis.20231,1 tis.20242,0 tis.20255,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,4 tis., 2022 43,9 tis., 2023 49,1 tis., 2024 30,4 tis., 2025 49,7 tis.202135,4 tis.202243,9 tis.202349,1 tis.202430,4 tis.202549,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,7 tis. € 5,7 tis. €
2024 30,4 tis. € 2,0 tis. €
2023 49,1 tis. € 1,1 tis. €
2022 43,9 tis. € 1,8 tis. €
2021 35,4 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,7 tis. €
  • Záväzky256 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PALI TDI, s.r.o. v konkurze?

PALI TDI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PALI TDI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PALI TDI, s.r.o. tržby 49,7 tis. €.

Je firma PALI TDI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PALI TDI, s.r.o. dosiahla zisk 5,7 tis. €.

Kde firma PALI TDI, s.r.o. sídli?

PALI TDI, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 951/32, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026