MONTEX Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47480734
DIČ: 2023937465
IČ DPH: SK2023937465
Studienka 122, Studienka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Studienka 122, Studienka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 14. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/94229/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Administratívne služby; Prevádzka malých plavidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Fiala od 14. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTEX Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 113,6 tis. €.

113,6 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Strata
33,6 tis. €
Aktíva
1,2 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 808, 2023 1,0 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −3,8 tis.20211,4 tis.202280820231,0 tis.20242,0 tis.2025−3,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 109,5 tis., 2022 84,8 tis., 2023 140,8 tis., 2024 170,8 tis., 2025 113,6 tis.2021109,5 tis.202284,8 tis.2023140,8 tis.2024170,8 tis.2025113,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,6 tis. € -3,8 tis. €
2024 170,8 tis. € 2,0 tis. €
2023 140,8 tis. € 1,0 tis. €
2022 84,8 tis. € 808 €
2021 109,5 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,2 tis. €
  • Záväzky32,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTEX Slovakia s. r. o. v konkurze?

MONTEX Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTEX Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTEX Slovakia s. r. o. tržby 113,6 tis. €.

Je firma MONTEX Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTEX Slovakia s. r. o. vykázala stratu 3,8 tis. €.

Je MONTEX Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

MONTEX Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTEX Slovakia s. r. o. sídli?

MONTEX Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Studienka 122, Studienka, 908 75.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026