Never Grow Up, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47477695
DIČ: 2024014883
IČ DPH: SK2024014883
Lermontovova 4, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 4, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 21. 1. 2014
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/96410/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Samuel Olejár od 21. 1. 2014
    konateľspoločník
  • V&A s.r.o. od 29. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Never Grow Up, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,8 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 50,0 tis. €.

50,0 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Strata
144,5 tis. €
Aktíva
107,8 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,5 tis., 2022 966, 2023 2,9 tis., 2024 5,8 tis., 2025 −9,8 tis.2021−1,5 tis.202296620232,9 tis.20245,8 tis.2025−9,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 tis., 2022 3,7 tis., 2023 19,4 tis., 2024 27,1 tis., 2025 50,0 tis.20214,9 tis.20223,7 tis.202319,4 tis.202427,1 tis.202550,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,0 tis. € -9,8 tis. €
2024 27,1 tis. € 5,8 tis. €
2023 19,4 tis. € 2,9 tis. €
2022 3,7 tis. € 966 €
2021 4,9 tis. € -1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie107,8 tis. €
  • Záväzky36,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Never Grow Up, s.r.o. v konkurze?

Never Grow Up, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Never Grow Up, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Never Grow Up, s.r.o. tržby 50,0 tis. €.

Je firma Never Grow Up, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Never Grow Up, s.r.o. vykázala stratu 9,8 tis. €.

Je Never Grow Up, s.r.o. platiteľom DPH?

Never Grow Up, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Never Grow Up, s.r.o. sídli?

Never Grow Up, s.r.o. má sídlo na adrese Lermontovova 4, Bratislava-Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026