B10 reality, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47474556
DIČ: 2024055462
IČ DPH: SK2024055462
A. Rudnaya 26, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Rudnaya 26, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 11. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 2014
Spisová značka: Sro/60746/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Branislav Chudík od 1. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B10 reality, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 334 % na 106,7 tis. € a tržby jej narástli o 233 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
106,7 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
501,4 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
19,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,2 tis., 2022 75,8 tis., 2023 42,1 tis., 2024 24,6 tis., 2025 106,7 tis.202134,2 tis.202275,8 tis.202342,1 tis.202424,6 tis.2025106,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,5 mil., 2023 894,6 tis., 2024 561,6 tis., 2025 1,9 mil.20212,3 mil.20222,5 mil.2023894,6 tis.2024561,6 tis.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 106,7 tis. €
2024 561,6 tis. € 24,6 tis. €
2023 894,6 tis. € 42,1 tis. €
2022 2,5 mil. € 75,8 tis. €
2021 2,3 mil. € 34,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok687,3 tis. €
  • Zásoby346,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky348,4 tis. €
  • Finančné účty230,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie60 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy146,9 tis. €
  • Fondy zo zisku32,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie106,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky562,3 tis. €
  • Bankové úvery543,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B10 reality, s.r.o. v konkurze?

B10 reality, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B10 reality, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B10 reality, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma B10 reality, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B10 reality, s.r.o. dosiahla zisk 106,7 tis. €.

Je B10 reality, s.r.o. platiteľom DPH?

B10 reality, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B10 reality, s.r.o. sídli?

B10 reality, s.r.o. má sídlo na adrese A. Rudnaya 26, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026