OPTIVITA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47465981
DIČ: 2023900989
IČ DPH: SK2023900989
Starý Rokytník 2, Kučín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý Rokytník 2, Kučín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01700
Dátum vzniku: 21. 12. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2016
Spisová značka: Sro/29055/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Kiseľ od 11. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OPTIVITA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 17,8 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 286,3 tis. €.

286,3 tis. €
Tržby
17,8 tis. €
Zisk
291,9 tis. €
Celkové výnosy
112,7 tis. €
Aktíva
67,2 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
30,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,2 tis., 2022 21,6 tis., 2023 27,3 tis., 2024 43,8 tis., 2025 17,8 tis.202113,2 tis.202221,6 tis.202327,3 tis.202443,8 tis.202517,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 153,0 tis., 2022 144,8 tis., 2023 154,7 tis., 2024 206,5 tis., 2025 286,3 tis.2021153,0 tis.2022144,8 tis.2023154,7 tis.2024206,5 tis.2025286,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 154,0 tis., 2022 153,2 tis., 2023 154,7 tis., 2024 206,6 tis., 2025 291,9 tis.2021154,0 tis.2022153,2 tis.2023154,7 tis.2024206,6 tis.2025291,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,7 tis., 2022 6,1 tis., 2023 7,3 tis., 2024 11,7 tis., 2025 6,0 tis.20214,7 tis.20226,1 tis.20237,3 tis.202411,7 tis.20256,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 286,3 tis. € 17,8 tis. €
2024 206,5 tis. € 43,8 tis. €
2023 154,7 tis. € 27,3 tis. €
2022 144,8 tis. € 21,6 tis. €
2021 153,0 tis. € 13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,0 tis. €
  • Zásoby15,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky965 €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Finančné účty19,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,8 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OPTIVITA s. r. o. v konkurze?

OPTIVITA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OPTIVITA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OPTIVITA s. r. o. tržby 286,3 tis. €.

Je firma OPTIVITA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OPTIVITA s. r. o. dosiahla zisk 17,8 tis. €.

Je OPTIVITA s. r. o. platiteľom DPH?

OPTIVITA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OPTIVITA s. r. o. sídli?

OPTIVITA s. r. o. má sídlo na adrese Starý Rokytník 2, Kučín, 086 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026