PENAR Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47465344
DIČ: 2023900208
IČ DPH: SK2023900208
Žerotínova bašta 4978/15, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žerotínova bašta 4978/15, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 18. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2015
Spisová značka: Sro/35591/N
Predmet podnikania (výber): Výroba bižutérie a suvenírov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Gulbiš od 18. 10. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PENAR Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 337 € a tržby jej narástli o 31 % na 143,2 tis. €.

143,2 tis. €
Tržby
337 €
Zisk
145,3 tis. €
Celkové výnosy
58,6 tis. €
Aktíva
19,4 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
3,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68, 2022 3,2 tis., 2023 2,0 tis., 2024 2,1 tis., 2025 33720216820223,2 tis.20232,0 tis.20242,1 tis.2025337
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,2 tis., 2022 82,0 tis., 2023 93,6 tis., 2024 109,5 tis., 2025 143,2 tis.202134,2 tis.202282,0 tis.202393,6 tis.2024109,5 tis.2025143,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 34,4 tis., 2022 82,3 tis., 2023 93,9 tis., 2024 111,7 tis., 2025 145,3 tis.202134,4 tis.202282,3 tis.202393,9 tis.2024111,7 tis.2025145,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 58, 2022 175, 2023 66, 2024 960, 2025 960202158202217520236620249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 143,2 tis. € 337 €
2024 109,5 tis. € 2,1 tis. €
2023 93,6 tis. € 2,0 tis. €
2022 82,0 tis. € 3,2 tis. €
2021 34,2 tis. € 68 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby10,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky33,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,1 tis. €
  • Finančné účty1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku502 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie337 €
  • Krátkodobé záväzky5,5 tis. €
  • Bankové úvery33,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PENAR Slovakia, s.r.o. v konkurze?

PENAR Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PENAR Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PENAR Slovakia, s.r.o. tržby 143,2 tis. €.

Je firma PENAR Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PENAR Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 337 €.

Je PENAR Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

PENAR Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PENAR Slovakia, s.r.o. sídli?

PENAR Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Žerotínova bašta 4978/15, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026