USHUAIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47464194
DIČ: 2023959311
IČ DPH: SK2023959311
Matúškovská cesta 879, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Matúškovská cesta 879, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 17. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2016
Spisová značka: Sro/32944/T
Predmet podnikania (výber): Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…; Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloslav Kubík od 17. 10. 2013
    konateľspoločník
  • MM Consilium, s.r.o. od 7. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť USHUAIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 49,3 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 852,9 tis. €.

852,9 tis. €
Tržby
49,3 tis. €
Zisk
853,1 tis. €
Celkové výnosy
928,0 tis. €
Aktíva
436,5 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,1 tis., 2022 55,1 tis., 2023 50,1 tis., 2024 196,3 tis., 2025 49,3 tis.202132,1 tis.202255,1 tis.202350,1 tis.2024196,3 tis.202549,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,4 mil., 2023 953,6 tis., 2024 1,5 mil., 2025 852,9 tis.20211,1 mil.20221,4 mil.2023953,6 tis.20241,5 mil.2025852,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 852,9 tis. € 49,3 tis. €
2024 1,5 mil. € 196,3 tis. €
2023 953,6 tis. € 50,1 tis. €
2022 1,4 mil. € 55,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 32,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok179,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok60,0 tis. €
  • Zásoby61,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky258,7 tis. €
  • Finančné účty369,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov381,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,3 tis. €
  • Rezervy246 €
  • Dlhodobé záväzky329 €
  • Krátkodobé záväzky452,2 tis. €
  • Bankové úvery38,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma USHUAIA, s.r.o. v konkurze?

USHUAIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma USHUAIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala USHUAIA, s.r.o. tržby 852,9 tis. €.

Je firma USHUAIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 USHUAIA, s.r.o. dosiahla zisk 49,3 tis. €.

Je USHUAIA, s.r.o. platiteľom DPH?

USHUAIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma USHUAIA, s.r.o. sídli?

USHUAIA, s.r.o. má sídlo na adrese Matúškovská cesta 879, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026