Power studio, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47460172
DIČ: 2023901638
IČ DPH: SK2023901638
Rusovská cesta 11, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rusovská cesta 11, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 18. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2016
Spisová značka: Sro/93344/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Šuplata od 18. 10. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Marta Šuplatová od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Power studio, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 4,8 tis. € a tržby jej narástli o 89 % na 235,1 tis. €.

235,1 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
235,1 tis. €
Celkové výnosy
61,7 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
17,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,1 tis., 2022 43,5 tis., 2023 6,1 tis., 2024 2,9 tis., 2025 4,8 tis.202131,1 tis.202243,5 tis.20236,1 tis.20242,9 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 116,7 tis., 2022 141,3 tis., 2023 114,8 tis., 2024 124,4 tis., 2025 235,1 tis.2021116,7 tis.2022141,3 tis.2023114,8 tis.2024124,4 tis.2025235,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 235,1 tis. € 4,8 tis. €
2024 124,4 tis. € 2,9 tis. €
2023 114,8 tis. € 6,1 tis. €
2022 141,3 tis. € 43,5 tis. €
2021 116,7 tis. € 31,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,3 tis. €
  • Zásoby72 €
  • Dlhodobé pohľadávky138 €
  • Krátkodobé pohľadávky19,1 tis. €
  • Finančné účty26,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,8 tis. €
  • Rezervy734 €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Power studio, s. r. o. v konkurze?

Power studio, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Power studio, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Power studio, s. r. o. tržby 235,1 tis. €.

Je firma Power studio, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Power studio, s. r. o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je Power studio, s. r. o. platiteľom DPH?

Power studio, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Power studio, s. r. o. sídli?

Power studio, s. r. o. má sídlo na adrese Rusovská cesta 11, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026