WiCAM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47459310
DIČ: 2024014333
IČ DPH: SK2024014333
Klincová 37/B, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 37/B, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 8. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2016
Spisová značka: Sro/95899/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Makara od 17. 2. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WiCAM s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 506,7 tis. €.

506,7 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
513,5 tis. €
Celkové výnosy
147,6 tis. €
Aktíva
13,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
11,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 3,6 tis., 2023 380, 2024 8,8 tis., 2025 −1,2 tis.20213,7 tis.20223,6 tis.202338020248,8 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 219,0 tis., 2022 501,7 tis., 2023 631,9 tis., 2024 483,6 tis., 2025 506,7 tis.2021219,0 tis.2022501,7 tis.2023631,9 tis.2024483,6 tis.2025506,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 506,7 tis. € -1,2 tis. €
2024 483,6 tis. € 8,8 tis. €
2023 631,9 tis. € 380 €
2022 501,7 tis. € 3,6 tis. €
2021 219,0 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,0 tis. €
  • Finančné účty86,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky36,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WiCAM s. r. o. v konkurze?

WiCAM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WiCAM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WiCAM s. r. o. tržby 506,7 tis. €.

Je firma WiCAM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WiCAM s. r. o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je WiCAM s. r. o. platiteľom DPH?

WiCAM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WiCAM s. r. o. sídli?

WiCAM s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 37/B, Bratislava-Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026