CLEANCAR BARDEJOV s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47456906
DIČ: 2023960411
IČ DPH: SK2023960411
Jána Švermu 2624/8, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Švermu 2624/8, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 7. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2018
Spisová značka: Sro/29598/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Roman Antolík od 1. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 107 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 67,1 tis. €.

67,1 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
75,4 tis. €
Aktíva
21,2 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,5 tis., 2022 2,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 1,9 tis., 2025 4,0 tis.20212,5 tis.20222,2 tis.20231,3 tis.20241,9 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,6 tis., 2022 145,4 tis., 2023 202,6 tis., 2024 193,4 tis., 2025 67,1 tis.202149,6 tis.2022145,4 tis.2023202,6 tis.2024193,4 tis.202567,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,1 tis. € 4,0 tis. €
2024 193,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 202,6 tis. € 1,3 tis. €
2022 145,4 tis. € 2,2 tis. €
2021 49,6 tis. € 2,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,2 tis. €
  • Záväzky54,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. v konkurze?

CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. tržby 67,1 tis. €.

Je firma CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. platiteľom DPH?

CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. sídli?

CLEANCAR BARDEJOV s.r.o. má sídlo na adrese Jána Švermu 2624/8, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026